Zespół

Inicjator i organizator: Pavel Trčala Jr.  

Pavel TrčalaPavel Trčala jest niezależnym konsultantem do firm wymagających pomocy w skomplikowanych obcych terytoriach. Pracował w zarządzaniu rizikivém dla kontroli ryzyka w Londynie w zarządzaniu projektami w Banku Światowym w Afryce oraz w badaniach ekonomicznych w Instytucie Ekonomii Międzynarodowej w Waszyngtonie. Pavel studiował ekonomię na Uniwersytecie Amerykańskim w Waszyngtonie, mówi w siedmiu językach, a w ich pracy i zajęcia sportowe odwiedził ponad 120 krajów. Odwiedź jego stronę internetową: www.paveltrcala.cz

 

Instruktor Wroclaw:  Pavel Trčala Jr.  

Pavel Trčala

Jako najmłodszy w historii Czechosłowacji, któremu udało się wspiąć na Mount Everest, a także jedynym na Everest na nartach, Paweł wykazał swoją zdolność do osiągnięcia sukcesu w warunkach górskich. Sport Biznes jechał City Beach, a następnie zdecydował się udostępnić ludzi w nartach i usług na podstawie CITY SKI. Paweł jest czynnym zawodnikiem i jeśli chcesz spróbować wyścig łuku pod hasłem “narty i nie tylko zjechać w dół po zboczu,” dołożą wszelkich starań, aby przynieść Ci tak blisko do nirwany siły odśrodkowej.

Pavel Trčala

Właściciel firmy CITY SKI Pavel Trčala podczas treningu slalom gigant. Dla entuzjastów, oferujemy również szkolenia w zakresie rzutów z profesjonalnym trenerem reprezentacije narciarskie.