:: Wprowadzenie ::

::  OGÓLNE INFORMACJE O CITY SKI  ::

CITY SKI to flagowy produkt firmy CITY SPORTS, która, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na zapewnianiu atrakcji sportowych mieszkańcom miast.  CITY SKI zajmuje się organizacją na najwyższym poziomie komfortowych oraz niezwykle atrakcyjnych jednodniowych wyjazdów narciarskich w góry. Wystarczy tylko poprzez naszą stronę złożyć rezerwację a my już wszystko zorganizujemy.

Pavel Trčala w ośrodku narciarskim Krvavec

 

Nasz klient nie musi się o nic martwić. Wystarczy tylko rano wsiąść do autobusu a my już zapewnimy świetną zabawę nie tylko na stoku, ale także w autokarze. Z nami nikt nie będzie się nudził. Gwarantujemy liczne atrakcję, czasopisma poświęcone narciarstwu, a także pomożemy znaleźć partnera na cały wyjazd, a może nawet i do końca życia.

:: MAMY JUŻ ZA SOBĄ SPORE DOŚWIADCZENIE  ::

Jesteśmy największą tego typu firmą w Republice Czeskiej i teraz oferujemy nasze usługi dla polskich narciarzy.  CITY SKI ma w swojej ofercie nie tylko organizację wyjazdów na narty w góry, ale także na narty wodne. Jak pokazuje jednak doświadczenie to właśnie szaleństwo na białym puchu cieszy się Państwa największą popularnością.

Z tego też powodu naszym głównym celem jest organizacja jednodniowych wyjazdów na narty. Karkonosze, Jesioniky, Góry Orlickie i Masyw Śnieżnika to najczęstszy kierunek naszych wyjazdów. Od czasu do czasu oferujemy również wyjazdy na narty do Słowacji, Austrii, Włoch oraz Francji. Z Wrocławia jest możliwost dojechania do ośrodków czeskich i morawaskich: Rokytnice, Szpindlerowy Młyn, Czerwona Woda, Dolna Morava, Czerwonogórskie Siodło.

Ośrodek narciarski Szpindlerowy Młyn

 

::  RUSZAMY  ::

Do Państwa dyspozycji jest komfortowy autobus. Dzięki doskonałej lokalizacji Wrocławia wystarczą dwie godziny by móc juz korzystać z uroków naszych pięknych gór. Samochody prosimy więc zostawić w domu.

::  NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU  ::

Cena całego wyjazdu to jedyne 120 zł. W cenie wyjazdu otrzymują Państwo transport w obie strony, karnet całodniowy oraz opiekę instruktora.

Dla klientów CITY SKI jest instruktor zadarmo

 

::  NARTY SĄ NASZĄ PASJĄ  ::

Zapewniamy Państwu szybki i komfortowy przewóz. Do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania wyjazdu będą nasi instruktorzy, którzy nie tylko odpowiedzą na każde Państwa pytania, ale także udzielą niezbędnych lekcji początkującym. Wszystko to w rewelacyjnej cenie 120 zł. Możemy śmiało więc powiedzieć, że nasza oferta jest absolutnie unikalna.

A wszystko to robimy z jednego powodu. Ponieważ kochamy narty!

Klientka CITY SKI w ośrodku narciarskim Dolna Morawa