:: Usługi ::

:: GŁÓWNE USŁUGI ::

CITY SKI skupia się przede wszystkim na organizacji jednodniowych wyjazdów na narty. Jako największa firma w Republice Czeskiej oferująca tego typu usługi wyjeżdżamy w góry regularnie w każdy weekend z pięciu miast w Czechach i na Morawach.  Teraz oferujemy nasze usługi także z Wrocławia.  Dla studentów, emerytów, rentierów, lub narciarzy i snowboardzistów, którzy chcieliby po prostu każdą wolną chwile spędzić na stoku, oferujemy również wyjazdy w dni powszednie. Regularnie informujemy o terminach wyjazdów w rubryce Terminy. Wystarczy się zalogować na liście narciarzy, a my już będziemy Państwa informować drogą mailową kiedy i gdzie wyjeżdżamy. W trakcie sezonu będziecie  Państwo otrzymywać informację o oferowanych wyjazdach.

Z Wrocławia wyjeżdżamy do polskich ośrodków: Czarna Góra, Zieleniec; do morawskich ośrodków:  Dolna Morawa, Czerwona Woda, Czerwenogorskie Siodło, Kouty; do czeskich ośrodków: Rokytnice, Szpindlerowy Młyn. Dla klientów korporacyjnych lub grupy organizujemy wyjazdy na życzenie klienta do naszych ośrodków partnerskich i ośrodków w Alpach. Dla fanów wyższych gór możemy zaproponować również wyjazdy do Austrii, Słowenii, Słowacji, Włoch, Francji.  Dla miłośników białego puchu robimy też specjalne wyjazdy na narciarstwo helikopterowe do Gruzji.

Kilka razy w sezonie organizujemy specjalne wyjazdy last minute do Francji i Włoch za bezkonkurencyjną cenę.

Pakiet klasyczny jednodniowy CITY SKI obejmuje:

=> przejazd z Wroclawia do ośrodka narciarskiego komfortowym autobusem w obie strony
=> czasopismo narciarskie
=> karnet jednodniowy w najnowocześniejszych ośrodkach narciarskych
=> profesjonalny nadzór instruktorów narciarskich i snowboardowych
=> wypożyczalnia nart dla początkujących i zagranicznych uczestników

Za różnorodność wyjazdow oferujeme kombinacji kurortów na weekend, lub wyjazdy na tydzień do Austrii, Słoweniji, Włoch, Francji.

:: ORGANIZACJA WYJAZDÓW DLA FIRM I GRUP ::

Dla klientów korporacyjnych i grup CITY SKI oferuje możliwość zorganizowania wyjazdów narciarskich z Wrocławia, Katowic, Krakowa i innych miast w Polsce. Jeśli chcesz nagrodzić pracowników , zorganizujemy wyjazd na narty w preferowanym terminie.  Firmy korzystają z naszych usług na wyjazdy integracyjne oraz współpracę z klientami i partnerami.

Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail do specjalnej rezerwacji.

:: USŁUGI DLA SINGLES ::

Spełniamy wszystkie potrzeby Naszych narciarzy.  Możemy zorganizować, aby narciarz siedział wraz z piękną sympatyczną narciarką.  Narcziarz ma dwie godziny w autobuse i cały dzień na stoku, aby się poznać z narciarką.  Bóg mu pomoze i narciarką na koniec dnia da mu swój numer telefonu.

Jeśli jesteś nieśmiały, CITY SKI zrobi pierwszy krok za Ciebie. Nasza pomoc w randce odbywa się zawsze za zgodą obu potencjalnych partnerów.  CITY SKI nie ponosi odpowiedzialności za klientów na stoku lub poza nim. CITY SKI rekomenduje użwanie kasków!

:: REWOLUCJA DLA NARCIARZY Z MIAST ::

Jednodniowa wycieczka na narty z Wrocławia, Katowic, Krakowa jest dostępna dla każdego bez względu na czas i finanse.  Ośrodki są maksymalnie oddalone o dwie godziny jazdy autobusem.  Proszę zobaczcie więcej informacji w rubryce Ośrodki.

:: NEMA STRESU NA TRASE ::

Zapomnij opony zimowe, łańcuchy śniegowe i stres na trase.  Usiądź w spoczynku w autobusie CITY SKI i daj się zawieść bezpośrednio na stok.  Po drodze oglądaj film, czytaj magazyn narciarski i na stoku pij grzane wino lub zimne piwo. Należy pamiętać, że w morawskich i czeskich ośrodkach piwo kostuje w restauracji tylko trzy lub cztery złote! O komfort i bezpieczeństwo zawsze dbają doświadczieni kierowcy.

:: NIE TRZEBA WSTAWAĆ WCZEŚNIE RANO ::

Nasz komfortowy autobus zabierze Państwa z Wrocławia do ośrodków narciarskich w czasie krótszym niż dwie godziny.  Dzięki temu nie trzeba wstawać wcześnie rano.  Nasz wyjazd jest w normalnej ludzkiej godzinie, czyli o 07:00.

:: AUTOBUSEM DROGA SZYBKO MIJA ::

W autobusie czeka na Państwo zabawne show, dobry film oraz jako dodatkowa motywacja bezpłatne czasopismo narciarskie.  Szybko będziecie Państwo na stoku.

:: NIE TRZEBA ROBIĆ TREKKING PO PARKINGU ::

W naszich partnerskich ośrodkach narciarskich gwarantujemy VIP parking blisko wyciągu. Tak więc, nie czeka na Ciebie długa droga przez parking.  Nasz autobus parkuje bezpośrednio przy stoku.

:: BEZ CZEKANIA W KOLEJCE NA KARNET ::

Nie trzeba stać w kolejce i kupywać karnetu w kasie.  Każdy narciarz dostanie karnet już w autobusie.  Dzięki nowoczesnej technologii, karta zostanie aktywowana w pierwszym przejezdzie na wyciągu.

Na karnet jest depozyt.  Nasi narciarze nie muszą płacić depozytu, ale muszą go zwrócić instruktorowi.

Uwaga, nie jest możliwe sprzedanie karnetu po obiedzie dla innych narciarzy lub pożyczyć go przypadkowym znajomym.  Karty wydawane są tylko dla klientów CITY SKI i mogą ich używać tylko nasi uczestnici.  Ośrodki są wyposażone w nowoczesny system monitoringu, który rejestruje narciarzy i porównuje narczarzy sofistikowanym softwarem.  Jeśli twarz, wysokość, kolor kurtki zmienił sie, karta zostanie automatycznie zablokowana.